תכנון ועיצוב חנויות

בתהליך של עיצוב חנויות, תפקיד המעצב הוא ליצור עיצוב מזמין ומפתה שיכול לגרום ללקוח שבכלל לא תכנן לרכוש מוצר כלשהו, להיכנס לחנות, להתרשם מהמוצרים המוצעים ולפתוח את הארנק…

מדובר ביצירת קסם, חוייה שתוכל לגרום לעיצוב הפנים להפוך לכלי שיווק ומכירה, שתמשוך את הלקוחות לחוויה שאינה חד פעמית. הכוונה היא שעיצוב פנים לחנויות נועד, בעיקר, להוביל להגדלת המכירות בחנות וזאת במגוון דרכים. הנאה משהות בחלל, תוביל לשהות ארוכה יותר ותאפשר לבעל העסק לחשוף את הלקוחות למגוון רב יותר של מוצרים, בין אם מדובר על מוצרים שהלקוח מחפש ובין אם על מוצרים שהלקוח לא תכנן לרכוש מלכתחילה אך בזכות "הגשה נכונה" הוא מכניס אותם לסל הקניות.

עיצוב חנויות – התהליך שאני עובר ביחד איתכם

תהליך נכון של עיצוב חנויות מתחיל בחקירת המותג, גיבוש קונספט עיצובי המותאם לקהל היעד של החנות ובחירת שפה עיצובית שתדבר אליו. בהמשך, יש צורך בבחינת החלל ותכנונו על ידי עריכת תכנית אדריכלית המחלקת את החלל המסחרי לפונקציות השונות הנדרשות בו: אזורי תצוגה ושירות, מקומות אחסון ומעברים נוחים ונעימים ביניהם.

בחירת ריהוט ואביזרים במסגרת עיצוב החנות

בשלב הבא, יש לבחור ריהוט, אביזרים, חומרים וטקסטורות באופן שמבטא את השפה העיצובית והקונספט הנבחר מצד אחד, ומשלב דלפקי מכירה אטרקטיביים, שילוט ברור וקריא במידת הצורך, חלון ראווה מושך וייחודי, ותצוגה המושכת את הלקוח הפוטנציאלי אל תוך החנות כך שייחשף באופן הדרגתי למוצרים השונים המוצעים בה.

בעיצוב חנות, כמו גם בעיצוב פנים באופן כללי כמובן, ישנה חשיבות רבה לתקשורת ולשיתוף הפעולה בין הלקוח למעצב החנויות – אנחנו קודם כל מקשיבים ללקוחות שלנו ולומדים מהניסיון שלהם, כך שהכל יבוא לידי ביטוי בתכנון ובעיצוב הפנים שנציע לחנות. בעלי עסקים באופן מיוחד הינם לקוחות שיש להם חזון, שאוהבים את מה שהם עושים, שמשקיעים את מירב המשאבים שלהם בעסק, ומחפשים איך לקדם ולהגשים את החזון שלהם לכדי מציאות – זוהי גם השפה של הסטודיו – לבנות מותגים, ליצור חללים ולעצב חנויות ומקומות שלא ניתן יהיה להתעלם מהם.

צריכים איש מקצוע שיעצב עבורכם את החנות שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנה? פנו אליי עוד היום!

צרו עמי קשר בטלפון 052-376-7678 או מלאו את הפרטים בטופס יצירת הקשר ואשמח לעמוד לשירותכם!

 
צור קשר