עיצוב הבית המושלם – החלום של כולנו

גדר לבנה, חצר וכלב… ? בימינו חלום הבית הפרטי דווקא לא נראה כזה בנאלי… בית פרטי יכול ללבוש צורות ופנים רבות.

בעברית אין הבדל בין המילה "house" ל "home", אבל המטרה בתהליך של עיצוב הבית היא לעצב ללקוח את הפינה החמה שבה הוא מרגיש הכי בנוח. בעיצוב בית פרטי חשוב לתת ביטוי ליחס ולקשר שבין הפנים והחוץ, הסביבה והתנאים שמקיפים ועוטפים את הבית לצד הדיירים, שגרת יומם, העדפותיהם ואופיים.

קצת על תהליך עיצוב הבית – כיצד יוצרים בתים מעוצבים?

במסגרת כל תהליך של עיצוב בתים, וכחלק מתהליך העבודה עם הסטודיו, ייבחנו האפשרויות השונות לעיצוב הבית בצורה המיטבית. במסגרת התכנון, יחולק החלל לאזורים הפונקציונאליים השונים שנכללים בו (חדרי מגורים, מטבח, אמבטיה וחללי רחצה, חללים פתוחים, סלון ופינות וישיבה וכד') ותינתן חשיבות להבחנה בין חללים אינטימיים לבין חללים שמכילים גם אורחים ומבקרים בבית. בנוסף, בתהליך עיצוב הבית יושם דגש על הצרכים השונים שעל כל חלל למלא, תוך מתן תשומת לב לכך שגם המעברים מכל אזור למשנהו צריכים להיות נעימים, מזמינים ונכונים. בתכנון הבית הפרטי ניתן לומר שפעמים רבות השלם עולה על סך חלקיו. כולנו רוצים בתים מעוצבים – הדרך אליהם מתחילה בכניסה לתהליך עיצוב בית עם מעצב פנים שאתם מתחברים לסגנון שלו.

השלב הבא בתהליך עיצוב בתים – הכנת תכניות ביצוע

בהמשך תהליך העבודה, באמצעות הדמיות וסיעור מוחות ניתן יהיה לעבור אל השלב הבא: הכנת התכניות לעיצוב הבית לפני הביצוע והגשמת החלום לחיות בבתים מעוצבים. תכניות הביצוע לא מתחילות בשלב עיצוב הבית מבפנים, אלא יכללו בראש ובראשונה תכנית בנייה והריסה, תכניות חשמל ואינסטלציה, תכניות חשמל ותאורה, מיזוג אוויר, תכניות נגרות והעמדה במידת הצורך.

הסטודיו לעיצוב פנים של גל גרבר מלווה את לקוחותיו כבר מהרגע הראשון בהצגת האפשרויות השונות לעיצוב הבית, דרך עריכת הדמיות אדריכליות, הכנת סט תכניות מלא לביצוע, בחירת אנשי מקצוע וחומרים, פיקוח עליון והבאת הפרויקט לכדי סיום עד הפרטים הקטנים ביותר – הכל על מנת שתקבלו בתים מעוצבים לשביעות רצונכם, בדיוק כפי שחלמתם.

רוצים לעשות את הצעד הראשון לעיצוב הבית? צרו עמי קשר עוד היום בטלפון 052-376-7678 ואשמח לעמוד לשירותכם!

צור קשר