עיצוב חדרי אמבטיה וחדרי רחצה

יש בעולם שני סוגי אנשים: אלה שפותחים את היום במקלחת טובה ואלה שעבורם המקלחת היא הטקס שלפני השינה שסוגר את היום. כך או כך, יש למקלחת השפעה רבה על האופן שבו ייראה לך היום שלך. לכן, חלל האמבטיה הוא חלל חשוב ומרכזי שמקבל תשומת לב בעיצוב הדירה ולכן לא מומלץ לחסוך על עיצוב חדרי אמבטיה בבית.

חידושים בתחום עיצוב חדרי הרחצה

גם בעיצוב חדרי רחצה, כמו גם בעולם העיצוב כלל, חלה התקדמות רבה וכיום עומדות בפני הלקוחות בחירות רבות ושונות שהבחירה ביניהן יכולה להיות דילמה לא פשוטה. לאור העובדה שחלל האמבטיה הוא "חלל רטוב", ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרים איכותיים ועמידים, אך כאלו שעונים גם על הדרישות העיצוביות, הפנטזיות והסגנון של כל לקוח. עיצוב חדרי רחצה מצריך היכרות מעמיקה עם מגמות וטרנדים עולמיים וכן עם חומרים המתאימים ללחות השוררת בחדר האמבטיה. לכן, מומלץ לבחור במעצב פנים שמתעדכן במגמות העולמיות וער לכך שישנה חשיבות עצומה לאיכות החומרים בכל פרויקט של עיצוב חדרי רחצה.

נקודות שחשוב לתת עליהן את הדעת בעת עיצוב חדרי אמבטיה

דגשים נוספים שיש לקחת בחשבון בעת עיצוב חדרי אמבטיה כוללים בין היתר התחשבות במערכות נסתרות הקיימות בחלל זה כגון: אינסטלציה וניקוז, שהינן מערכות חבויות מתחת לריצוף ובקירות המצריכות תכנון יסודי ומוקפד. מעבר למערכות האינסטלציה, ישנה חשיבות למערכת החשמל שצריכה להיות מתוכננת אף היא בהתאם למערכת הניקוז ולעובדה שהחלל הינו חלל רטוב, כמו גם לענות על דרישות הנדסת האנוש הנכונה שכן בחלל האמבטיה יש צורך בשקעי חשמל שישרתו את המשתמשים לצורך פן/גילוח וכד'.

ישנם אתגרים נוספים בעיצוב חדרי אמבטיה: פעמים רבות אנו נתקלים במצב שבו קיים צורך בתכנון חלל שיכיל את כל האביזרים מצד אחד אך שטחו קטן מאוד מצד שני, או במצב שבו אין חלון או פתח אוורור במקום המיועד לחלל האמבטיה והרי ברור שלפתח כאמור ישנה חשיבות רבה בחלל מסוג זה; ואולם יצירתיות וניסיון הם אלו שיכולים להוביל למציאת פתרונות תכנון לחללי אמבטיה קטנים, פרקטיים ומעוצבים.

להצעת מחיר לעיצוב חדר האמבטיה וייעוץ חינם צרו איתי קשר עוד היום בטלפון 052-376-7678 ואשמח לעמוד לשירותכם!

אתם מוזמנים גם להתרשם ממגוון הגלריות באתר המכילות דוגמאות לחדרי אמבטיה שעיצבתי:

צור קשר