תכנון ועיצוב ברים

כאשר חושבים על עיצוב ברים, חשוב לקחת בחשבון את הנתון הבא: בתל אביב בלבד, ישנם כ -1000 מקומות לממכר אלכוהול, ברים ופאבים. כשההיצע כל כך גדול, והתחרות רק הוכלת ומתעצמת, ברור שעיצוב הבר והחוויה הם שיכולים להוביל לכך שמקום אחד יצליח איפה שאחר נכשל, כי בסופו של דבר, המחירים הם אותם מחירים, המוסיקה היא אותה מוסיקה, והאלכוהול – אותו אלכוהול….

עיצוב ברים בהתאם לקהל היעד

עוד דבר שחשוב לזכור, הוא שמרבית הקהל שפוקד את הבר, הוא כזה שבא לראות ולהיראות, ושלרוב בבר ישנה אינטראקציה דינמית מאוד בין המבקרים. את אותה הדינאמיות צריך לעודד ולשמר באמצעות השפה העיצובית. לכן, לעיצוב ברים נעים וחדשני יכולה להיות משמעות עצומה בעבור העסק שלכם.

מה חשוב לקחת בחשבון בתהליך של עיצוב ברים?

בתהליך העיצוב יש לקחת בחשבון שיקולים מנוגדים כדוגמת השיקל הבא: מספר מקומות הישיבה על הבר, (מספר שיש לו השפעה על יכולת המכירה של בעל העסק), אל מול גודל החלל, צורתו, והרצון ליצור אשליה של עומס לקוחות תמידי מצד שני.

עוד חשוב לקחת בחשבון את הצורך בשימוש בחומרים בעלי עמידות גבוהה (מקום חשוך, הומה, שמוגש בו אלכוהול ומזון, הוא שטח המועד לכתמים ולכלוכים…) לצד עבודה עם חומרים שיתאימו וישלימו את המסר והחוויה הייחודית לכל בר ובר.

החשיבות שבבחירת תאורה בעיצוב הבר

סוגיה חשובה במיוחד בעיצוב ברים הינה התאורה – הבר צריך להיות חשוך במידה מספקת שתשמור על המיסתורין וחוויית הנהנתנות שהוא מעניק למבקריו מצד אחד ומואר במידה שתאפשר הנאה מהבילוי והליכה בטוחה ממקום אחד למשנהו בתוך החלל מהצד השני.

החשיבות שבבחירת איש מקצוע בעל ניסיון לעיצוב הבר

ישנם עוד סוגיות ושיקולים רבים בעיצוב ברים, כולם נלקחים בחשבון בתהליך העיצוב לאחר שנלמדו על ידי במשך שנים רבות של עבודה בתחום המסעדנות והברים. הניסיון האישי שלי המשיך איתי לתוך העבודה בסטודיו, וממשיך להיצבר מפרוייקט לפרוייקט, כאשר בסופו של דבר כאמור, כל פרוייקט הוא ייחודי ויוצא דופן.

צריכים איש מקצוע שיעצב עבורכם את הבר הלוהט הבא? פנו אליי עוד היום!

צרו עמי קשר בטלפון 052-376-7678 או מלאו את הפרטים בטופס יצירת הקשר ואשמח לעמוד לשירותכם!

אתם מוזמנים גם להתרשם ממגוון הגלריות באתר המכילות דוגמאות לפרויקטים של עיצוב ברים שביצעתי:

צור קשר