עיצוב דירה הוא משימה מורכבת

בעיצוב ותכנון דירה יש בדרך כלל אתגרים לא מעטים: החלל הקיים (או המוצע לרכישה מאת הקבלן) לא תמיד מחולק נכון, לא תמיד גדול מספיק, קשה לצפות את הצרכים שיעלו מצד הדיירים במהלך השנים שבכוונתם להתגורר בדירה וכן הלאה. לכן, ישנה חשיבות רבה לעיצוב פנים הדירות ותכנון מקצועי ומחושב, תוך שימת לב רבה לשיקולים כגון תקציב ואופי הלקוחות.

עיצוב דירות שיהפוך את הבית לנעים ופונקציונאלי

חשוב לדעת שכל חלל, ולא משנה מה גודלו ומה מגרעותיו, יכול להיות בית מעוצב, נעים, פונקציונלי ומלא בסטייל, וכמובן שהכל אפשרי גם בלי לפשוט את הרגל. האתגר שבעיצוב דירות, ובמיוחד בעיצוב דירות קטנות, הוא לעשות את הבחירות  הנכונות שישרתו נאמנה את הלקוחות לאורך שנים, מבלי להישחק, להיהרס או להימאס עליהם, תוך התאמה לדינמיות של החיים והצרכים של הדיירים.

הסטודיו לעיצוב פנים של גל גרבר עוסק מזה שנים בעיצוב ותכנון דירה וחללים למגורים, החל מהקטנים ביותר וכלה בפרויקטים גדולים, ועל כן מוכן להציע לכל לקוח פתרונות המותאמים לו אישית ומתייחסים למכלול השיקולים בצורה הטובה ביותר.

עיצוב דירות קבלן

גם בעיצוב פנים של דירות קבלן, שנראה לעיתים כי הינן מעוצבות בהתאם "לשבלונה" סטנדרטית, ניתן להביא לידי ביטוי את כל האמור לעיל, תוך שימת לב לפרטים ומציאת פתרונות ייחודיים, חדשניים ויצירתיים המותאמים באופן פרטני ללקוחות (מה שייתכן ונשמע כבלתי אפשרי כשעוסקים בעיצוב פנים דירה אחת מני רבות בבניין שבו כל הדירות זהות או דומות זו לזו). בתהליך העבודה תיבחן תכנית עיצוב הדירה הבסיסית המוצעת מהקבלן לצד הצרכים והרצונות האישיים של הלקוחות ובכלל זאת התקציב העומד לרשותם. דגש חשוב בעיצוב דירות קבלן הינו בבחירת החומרים כולם (החל מהריצוף, דרך הכלים הסניטריים וכלה במטבח), שכן לא תמיד המבחר המוצע על ידי הקבלן יכול להיבחן בצורה מעמיקה על ידי מי שאינו איש מקצוע בתחום – כאן ישנה חשיבות רבה לערך המוסף ולניסיונו של מעצב הפנים.

אתם מוזמנים להתרשם מדוגמה לעיצוב דירה תל אביבית שביצעתי >>

רוצים לעשות את הצעד הראשון לעיצוב הדירה? צרו עמי קשר עוד היום בטלפון 052-376-7678 או מלאו את הפרטים בטופס יצירת הקשר ואשמח לעמוד לשירותכם!

צור קשר