תהליך תכנון ועיצוב של בית בהרצליה

בימים אלה אנחנו עסוקים בפרויקט שיפוץ ועיצוב בית בהרצליה, שנרכש לאחרונה ע"י משפחה צעירה (זוג +2). הבית שנבנה במהלך שנות ה80 מצריך עבודות התאמה לדיירים החדשים הן ברמה הקונסטרוקטיבית והן ברמת התכנון ועיצוב הפנים כך שהמלאכה מרובה.

תכנון בית מצב קיים

תכנית מצב קיים

עיצוב מטבח בהרצליה

מבט למטבח – לפני השיפוץ

עיצוב סלונים בהרצליה

מבט לסלון – לפני השיפוץ

עיצוב גינה בהרצליה

מבט לגינה – לפני העיצוב

אחרי סיעור מוחות ומחשבה על הצרכים של הדיירים שכללו בחינה של אפשרויות שונות להעמדה נבחרה האפשרות האידיאלית עבור הדיירים כך שהבית נוצל באופן הטוב ביותר לפי שגרת היום יום שתהיה נהוגה בו.

תכנית העמדה - קומת קרקע

תכנית העמדה – קומת קרקע

המורכבות בפרויקט נובעת ממפלסים שונים שהבית מורכב מהם והרצון של הדיירים להביא את קומת הקרקע למפלס אחד רציף. כמו כן, חדר רחצת ההורים שנמצא נמוך יותר מרצפת כל הקומה השניה (דבר הגורם לבליטה בחלל המרכזי בקומת הקרקע) ייושר, כך שתתקבל גם תקרה רציפה ללא בליטות מיותרות שאינן תורמות למראה הנקי המתבקש ולקונספט העיצובי הכללי של הפרויקט. בעקבות ההחלטה להשוואת מפלסים, נוצר הצורך להעלות את כל המפלס העליון של הגינה גם כן בכ30 ס"מ מהגובה הקיים.

מפלסים שונים בקומת הקרקע

מפלסים שונים בקומת הקרקע

עיצוב גינות בהרצליה והשרון

מפלסי הגינה

בתהליך קבלת ההחלטות הלא פשוטות האלה וכדי שיהיה קל לראות את התוצאה הסופית שאליה אנחנו מכוונים, ערכנו והפקנו את ההדמיות שסייעו גם בגיבוש תכנית ההעמדה הסופית וגם בבחירת החומרים והקונספט העיצובי הכללי.

הדמיות פנים של מטבח

הדמיות פנים של מטבח – גל גרבר

כלי המודל התלת מימדי וההדמיות הפוטוריאליסטיות שאנו מתמחים בו הוא כלי חשוב בתהליך העיצובי ועוזר מאוד ללקוח ולמעצב כאחד בהבנת התכנון והעיצוב ומלווה אותנו מתחילת הפרויקט ועד סופו.

הדמיות עיצוב פנים חדר רחצה

הדמיות פנים – חדר רחצה הורים

הדמיות עיצוב פנים שירותים

3 אופציות אפשריות לשירותים – במה נבחר?

בזמן השיפוצים

הריסות עיצוב פנים

הריסות לפני שיפוץ

התוצאה הסופית

לעוד פרויקטים מעניינים והדמיות מוצלחות שמלוות אותם כנסו לפרויקטים באתר >>

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצים להשתתף בדיון?
תרגישו חופשיים להגיב!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *